Centrala wentylacyjna rekuperator naścienny Mitsubishi VL‑100EU5‑E

Centrala wentylacyjna rekuperator naścienny Mitsubishi VL‑100EU5‑E to nowoczesny kompaktowy punktowy rekuperator przeznaczony do zawieszenia na ścianie. 

Wymiennik ciepła
2 174,80 zł brutto
Wysyłka w 5-15 dni roboczych
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  • Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie i procedury ochrony danych osobowych Bezpieczne zakupy - szyfrowane połączenie i procedury ochrony danych osobowych
  • Gwarancja terminu wysyłki Gwarancja terminu wysyłki
  • 28 dni na zwrot - konsument ma 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie towaru. (Koszt zwrotu ponosi Kupujący) 28 dni na zwrot - konsument ma 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie towaru. (Koszt zwrotu ponosi Kupujący)

Centrala wentylacyjna rekuperator naścienny Mitsubishi VL‑100EU5‑E to nowoczesny kompaktowy rekuperator punktowy zawieszany na ścianie, z odzyskiem ciepła i przeznaczony do zastosowania w instalacji wentylacji mechanicznej. Dobre parametry techniczne, nowoczesne i skuteczne rozwiązania konstrukcyjne oraz stosunkowo atrakcyjna cena sprawiają, że rekuperator ten znajduje zastosowanie w bardzo wielu pomieszczeniach do 40m2. Wysokiej jakości rekuperator punktowy renomowanej firmy.

Mitsubishi VL‑100EU5‑E to kompaktowa i ekonomiczna centrala wentylacyjna, która stanowi główny element instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Rekuperator Mitsubishi VL‑100EU5‑E jest tzw. punktowy tzn. nie rozprowadza się z niego kanałami powietrza po innych pomieszczeniach. Do rekuperatora podłączamy dolot i wyrzut powietrza, a urządzenie wentyluje pomieszczenie, w którym jest zamontowane.

Przeznaczony jest do montażu ściennego wewnątrz pomieszczenia, a do wyprowadzenia rur potrzebne są dwie rury o średnicy 75 mm. Rekuperator Mitsubishi przy pracy na niskich obrotach generuje hałas o natężeniu zaledwie 25 dB‑ 37 dB w odległości 1,5m. Rekuperator posiada filtry zatrzymujące zanieczyszczenia z zewnątrz.

Funkcje i zalety:

  • Jeden silnik obsługujący 2 wentylatory.
  • Wysoki i niski bieg wentylatorów.
  • Możliwość odcięcia dopływu powietrza z zewnątrz.
  • W komplecie kanały do czerpni i wyrzutni powietrza.
  • Sprawność odzysku ciepła jawnego do 80%.
  • Przybliżona powierzchnia, którą można obsłużyć to 40 m2 

Sterowanie pracą rekuperatora odbywa się z poziomu rekuperatora.

PARAMETRY TECHNICZNE REKUPERATORA Mitsubishi VL‑100EU5‑E:

Zasilanie V/f/Hz 220-240/1/50

Pobór mocy W 15/31

Wydatek powietrza m3/h 60/105

Powierzchnia wentylowana m2 do 40 

Poziom hałasu db(A) 25/37

Sprawność % 80/73

Wymiary (szer. x gł. x wys.) mm 620x200x265

Waga kg 7,5

Rozmiar przyłącza kanałowego mm 2 x 90

Gwarancja: 3 lata

Opis

Powierzchnia wentylowana
do 40 m2